Zubný lekár Levice

Neskrývajte viac svoj úsmev

sme tu pre Vás

Komfort a spokojnosť pacienta je pre nás vždy na prvom mieste. Zaručujeme perfektnú starostlivosť s dôrazom na osobné priania a potreby našich klientov. Absolútna bezbolestnosť každého zákroku je samozrejmosťou.

Akútne a bolestivé prípady

Akútne a bolestivé prípady ošetríme v pracovné dni od 7:30 do 8:00 a po ošetrení objednaných pacientov.

Časový harmonogram

Od 8:00 sú ošetrovaní objednaní pacienti, aby sa nenarušoval časový harmonogram ošetrení.

Ošetrenie po 15:30

U nás je možné aj ošetrenie po 15:30. Kontaktujte nás, pokiaľ potrebujete termín ihneď alebo ste počas dňa zaneprázdený. Rozumieme potrebám našich pacientov.

Foto-18

Naša Zubná Pohotovosť

Len po telefonickej alebo osobnej dohode s lekárom.
Príplatok za ošetrenie mimo ordinačných hodín je 40€ počas pracovných dní do 20:00 a 60€ počas pracovných dní po 20:00, víkendu a sviatkov.
Tento poplatok nezahŕňa cenu samotného ošetrenia, cena ošetrenia je účtovaná podľa platného cenníka.
Služba je dostupná iba v prípade fyzickej prítomnosti zubného lekára v meste Levice a má obmedzenú kapacitu.

Služby

Dentálna hygiena

Dentálna hygiena je základným krokom ku krásnemu úsmevu, a preto by ste ju určite nemali zanedbávať. Mnoho ľudí navštívi zubára až v krajných situáciách, keď je naozaj zle.
Čítať ďalej

Preventívna prehliadka

Preventívna prehliadka napomáha k zachovaniu zdravých zubov a zabraňuje rôznym problémom a ochoreniam. Čistý a zdravý zub sa viac nepokazí.
Čítať ďalej

Bielenie zubov

Túžite po krásnom bielom žiarivom úsmeve? U nás v Sclinic to nie je žiadny problém! V súčasnosti existuje mnoho metód bielenia zubov.
Čítať ďalej

Konzervačné ošetrenie

Najrozšírenejším problémom ústnej dutiny sú práve zubné kazy. Dôležitou úlohou je prevencia, diagnostika a ošetrenie zubného kazu.
Čítať ďalej

Endodontické ošetrenie

Endodontické ošetrenie je čistenie zubných kanálikov. Nie vždy je totiž potrebné zub trhať, a preto sa často vykonáva endodoncia.
Čítať ďalej

Chirurgické ošetrenie

Existuje mnoho chirurgických zákrokov, medzi najbežnejšie patrí extrakcia, osteotómia a implantáty. Ak sa už zub nedá zachrániť nijakým spôsobom, prichádza na rad extrakcia.
Čítať ďalej

Protetické ošetrenie

Vďaka protetickým opravám vieme pacientom vrátiť krásny a zdravý úsmev. Základným krokom je vyhotovenie funkčnej rekonštrukcie zubov, aby bola obnovená žuvacia funkcia.
Čítať ďalej

Detské ošetrenie

Rovnako ako preventívna prehliadka u dospelých je dôležité aj ošetrenie u detí. Zdravé mliečne zuby sú základným predpokladom k celoživotne zdravým zubom.
Čítať ďalej

Čo hovoria klienti?

Prečítajte si recenzie od našich spokojných pacientov.

Mám strach zo zubárov, ale pri tomto doktorovi som extrakciu zapáleného zubu zvládol úplne v pohode. Celý čas dbal na to, aby minimalizoval moju nervozitu z úkonu. Aj pani sestrička bola veľmi milá. Som rád, že som s mojim problemom navštívil práve toto miesto.
Mário M.
Doktor Slovák posúva level zubnej medeciny v Leviciach zase o kus vyššie. Hneď po príchode mi spravil rentgen, žiadne čakanie, všetko vysvetlil a nasledoval zákrok. Určite doporučujem
Michal S.
Ultra rýchle vybavenie termínu návštevy (v mojom prípade hneď v deň telefonátu), po príchode ošetrenie bez čakania na dohodnutý čas, ale hlavne veľmi milý a pozitívny prístup, odborná komunikácia, cítiť záujem o pacienta, dôkladné vysvetlenie stavu ústnej dutiny, spoločné dohodnutie sa na postupe na ktorom sa bude pracovať a zákroky bez bolesti. Celkovo veľmi dobrý dojem.
Barbara B.
Velka spokojnosť. Klobúk dole pred pánom Dr. A sestrička i. Skvelý personál. Vrelo odporúčam. Ďakujem, pán Dr.
Adam V.

Kontakt

Kontaktujte nás:

Ak máte otázky, návrhy, pripomienky, pochvaly či sťažnosti, napíšte nám.

Address:

Bernolákova 16, 934 01 Levice

Phone:

0917 096 065

Náš tím

Sme tím skúsených zubných lekárov, ktorí sú pripravení obstáť aj v náročných prípadoch. Spokojnosť pacienta je u nás na prvom mieste, a preto sa neustále zdokonaľujeme vo svojom obore. Máme dlhoročnú prax a stovky spokojných pacientov.

MDDr. Samuel Slovák

zubný lekár

MDDr. Viktória Slováková

zubný lekár

MDDR. Samuel Slovák

Vyštudoval na 1. lekárskej fakulte Univerzity Karlovej v Prahe. Už počas štúdia na vysokej škole sa vzdelával na školeniach v zahraničí i Slovensku a neustále v tom pokračuje. Venuje sa chirurgickej, protetickej a estetickej stomatológii.

MDDR. Viktória Slováková

Špecializuje sa najmä na konzervačné a endodontické ošetrenie. Štúdium absolvovala na 1. lekárskej fakulty Univerzity Karlovej v Prahe. Pravidelne sa zúčastňuješkolení a workshopov.

zamestnanec 2

pozícia

zamestnanec 5

pozícia

zamestnanec 3

pozícia

zamestnanec 6

pozícia

Zamestnanec 1

pozícia

zamestnanec 4

pozícia